Понедельник
30.01.2023
08:22
Категории раздела
Мои статьи [6]
Сумская обл. [3]
Это интересно [0]
Зелёный туризм [6]
Выставки [2]
Разное [0]
Видео [4]
Анонс творческих выставок [1]
Сувениры [0]
Своими руками [1]
Украина [1]
Украинские традиции [4]
История [0]
Ахтырка [2]
Вышивка (embroidery) [7]
Символы Украинской вышивки,орнаменты и узоры рушныка,интересные схемы.
Наша творческая команда мастеров [0]
Поиск
Облако тегов
Винник Наталия выставка маков Сумская обл туризм украина история украины украинская свадьба выставка украинские свадьбы зеленый туризм ахтырка зеленый сельский туризм Наталия Винник бутылки Винник Наталья символы украинской вышивки Мой музей украинский рушнык схема рушныка свадебный рушнык схемы гадание масленица украинские народные традиции выставки зелёный туризм вышивка карта Украины народное украинское творчество IREX USAID США embroidery рушнык rushnic благотворительность одеяло дружбы пасхальные композиции Пасхальные кяйца ukraine Ukraine Green village tourism сельский зеленый туризм Ukrainian souveniers
Нас смотрят
free counters
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 30
Форма входа
Нас смотрят
Часы
Соц закладки
Друзья сайта
 • Официальный блог
 • Сообщество uCoz
 • FAQ по системе
 • Инструкции для uCoz
 • Статистика

  Онлайн всего: 1
  Гостей: 1
  Пользователей: 0

  Зелёный сельский туризм от Наталии Винник

  Каталог статей

  Главная » Статьи » Мои статьи

  НАША ПЕРЕМОГА В GREEN AWARDS UKRAINW-2012

   

  1 березня 2013 року в м.Київ наша громадська організація отримала приз та 1 місце в номінації «Найкращий проект у сфері «зеленого туризму» за програму «Еко-арт –терапія для дітей з вадами психологічного розвитку».
  В перший день весни в стінах Київського Планетарію відбулась урочиста Церемонія             нагородження 2-го Національного конкурсу ділових та соціальних «зелених» проектів, в ході             якої Green Awards Ukraine  назвав кращі "зелені” проекти за підсумками 2012 року. Було названо переможців 12-ти категорій, що охоплюють усі сфери ділового та суспільного життя. Загалом до участі у конкурсі було допущено 90 проектів, що на 25% більше, ніж у минулому році.
   "Приємно констатувати зростання рівня та кількості проектів, представлених на Green Awards           Ukraine 2012, порівняно з минулим роком. Це означає, що усупереч усьому впровадження             "зелених” технологій та реалізація "зелених” проектів відбувається у всіх сферах ділового             життя. Разом з тим, більшість ініціатив втілюється виключно на ентузіазмі та вірі у краще їх         засновників. Таким чином, можна констатувати початок розвитку в Україні соціального підприємництва. Ми, зі свого боку, щиро сподіваємось, що Green Awards Ukraine сприятиме зростанню темпів його розвитку”, - Юлія Березовська, співзасновник Green Awards Ukraine.  
  Цьогорічна "Зелена” Церемонія  відзначилось демонстрацією сферичного відео на екологічну тематику, яке, втім, стало знаковим не стільки через свою тематику, скільки через те, що стало першим відео-продуктом українського виробництва, який коли-небудь демонструвався на купольному екрані Київського Планетарію. До початку проекту сферичне кіно до України імпортувалося, і лише в рамках Конкурсу Green Awards Ukraine  було  випробувано нову технологію зйомок та у партнерстві з Front Pictures змонтоване сферичне відео, яке дозволило присутнім відчути себе в самому центрі кіно та не залишило байдужим нікого. Як зазначив член журі Конкурсу, президент Вітроенергетичної асоціації України Андрій Конеченков, амбітні плани засновників Green Awards Ukraine цілком виправдали себе: «Це був би не Green Awards, якби команда не вразила свіжими ідеями, та вдалим їх втіленням. Результат вартий того, щоб витратити стільки сил та енергії на його реалізацію».
   "Для мене є великим  задоволенням бути сьогодні в Україні. Цей Конкурс є дуже важливим, оскільки Європа наразі націлена на промотування  енергоефективності у всі сфери діяльності. На мою думку, такий проект  як Green Awards є дійсно значимим та дієвим  для просування ідеї енергоефективності та "зелених” технологій, це спосіб донести до суспільства експертну думку, адже бажання змін  має бути не під тиском, а йти від серця” - зазначив суддя Green Awards Ukraine 2012 Герхард Гаузер, архітектор, Інсбрук, Австрія.

  Церемонія не тільки відзначилась прем’єрою фільму, але й свіжим форматом, основою якого     були молоді рок-гурти. Артисти з гуртів NRavitsa та Восьмий День зарядили енергією та         надали запалу усім присутнім, які не соромились підспівувати та аплодувати артистам.
  І, нарешті, 1 березня стали відомими люди, на відзначення яких Україна чекала від старту             проекту влітку. "Я вважаю, що участь у таких конкурсах є необхідною, особливо для компаній,             що займаються розвитком сектору чистих технологій та розвитком альтернативної енергетики.   Оскільки  вони дають змогу показати свої проекти та розповісти широкому загалу про прогрес           на цьому ринку», - Аліна Столітня, представник компанії EIG Engineering, яка перемогла з   проектом електричної станції на біомасі потужністю 18 МВт Green Аwards Ukraine 2012 в          номінації "Найкращий «зелений» інвестиційний проект”, також зазначила, що компанія не             збирається зупинятись на досягнутому, і дана перемога – це лише стимул розвивати в подальшому напрямок виробництва енергії з біомаси.
  Відомий шоумен Дядя Жора та Місіс Україна Інтернешнл 2012 Богдана Назарова оголосили переможців в 12 номінаціях, якими стали:
  Найкращий проект у сфері відновлюваної енергетики 
  I  місце:  ТОВ "Фурлендер Віндтехнолоджі" перша в Україні компанія по виробництву, монтажу і сервісу       вітроенергетичних установок мультимегаватного класу (Fuhrlaender Windtechnology) 
  ІІ місце : Будівництво найбільшої вітроелектростанції в Україні (ТОВ «ДТЕК») 
  ІІІ місце : ТОВ "Вітровий парк Очаковський" (ТОВ «УК Вітрові парки України)

  Найкращий проект у сфері енергоефективності 
  І місце:    Термомодернізація житлового фонду (Данфосс ТОВ) 
  ІІ місце:   Реконструкція системи підготовки та розподілу холодоносіїв на підприємстві «Крафт Фуд
  ІІІ місце : ТОВ "Вітровий парк Очаковський" (ТОВ «УК Вітрові парки України)

  Найкращий проект у сфері енергоефективності 
  І місце:    Термомодернізація житлового фонду (Данфосс ТОВ) 
  ІІ місце:   Реконструкція системи підготовки та розподілу холодоносіїв на підприємстві «Крафт Фудз Україна» м. Тростянець («Крафт Фудз Україна»)
  ІІІ місце:  Мобільний комплекс з переробки органічних відходів МЛГ-11 «Форвард»  (ТЦ Общемаш)

  Найкращий «зелений» проект у промисловості
  І місце:   Переробка власної ПЕТф-тари (ПАТ Оболонь)
  ІІ місце:  Реконструкція системи підготовки та розподілу холодоносіїв на підприємстві «Крафт Фудз Україна» м. Тростянець («Крафт Фудз Україна»)
  ІІІ місце: Модернізація систем аспірацій трубних шарових млинів з використанням відцентрових фільтрів (ТОВ "Інститут промислової екології") (ТОВ "Інститут промислової екології")

   
  Найкращий проект у сфері «зеленого» туризму
  І місце:    Еко-арт-терапія для дітей з вадами психологічного розвитку» (ГО "Зелений туризм Охтирщини")
  ІІ місце:   Екосадиба Maison Blanche (ТОВ «Вікторія»)
  ІІІ місце:  Eco-hotel ShishkiNN (ТОВ «Шишкінн готель»)
  Найкращий проект з озеленення територій
  І місце:    Поділись любов'ю до Криму! (ПрАТ «Київстар»)
  ІІ місце:   Моє подвір’я – мій сад (Будинковий комітет по вул. Брюллова,5)
  ІІІ місце:  Акція з корпоративної висадки дерев та благоустрою (Громадське об'єднання Зробимо Україну чистою!)

  Найкращий «зелений» продукт
  І місце:     Екологічні іграшки ручної роботи ТМ «Фрея» (ТОВ «Фрея тойс»)
  ІІ місце:   Мак-Вар Екопродукт (ТМ «МакВар»)
  ІІІ місце:   Проект переробки біологічного мулу очисних споруд та отримання альтернативного композитного рідкого палива (ACLF) для котлів теплових електростанції. (Східноукраїнська екологічна компанія)

  Найкращий «зелений» магазин
  І місце:     Магазини органічної продукції Natur Boutique (ТОВ «Вікторія»)
  ІІ місце:   Еко-магазин Здорова Лавка (X-Tend Group)
  Найкращий проект «зеленого» будівництва
  І місце:     ХОЛМ-ЕКОДОМ: «Зелений» дитячий дім сімейного типу (Тетяна Ернст)
  ІІ місце:   Зелене будівництво інженерно-біологічних систем (ІБС) (ТОВ "Юнілос-Україна")
  ІІІ місце:   Автономна родова садиба (Сергій Боженко)

  Найкраща програма сталого розвитку на підприємстві
  І місце:     Система очистки води BIOPAQ®IC (Сан ІнБев Україна)
  ІІ місце:   Виходь за межі, прямуй на зелене! (КПМГ в Україні)
   
  Найкращий "зелений" муніципальний проект
  І місце:       Покращення екологічної ситуації у місті Івано-Франківську та області шляхом запровадження технології екологічного збору та переробки твердих побутових відходів на основі досвіду міста Бая Маре, Марамуреш (Румунія) (Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради)
  ІІ місце :   Програма впровадження роздільного збору сміття відходів «Біла книга» (ТОВ «Гранік»)
  ІІІ місце :   Термомодернізація житлового фонду (Данфосс ТОВ)

  Найкращий «зелений» інвестиційний проект
  І місце:        Будівництво ТЕС на біомасі (18МВт) (EIG Engineering)
  ІІ місце:     Зелена школа ("Eremurus” ecological club)
  ІІІ місце:    Novo Energies Solar Park (BETEN International)

  Найкращий «зелений» соціальний проект
  І місце:        Екологічна волонтерська акція «Зробимо Україну чистою! – 2012» (Громадське об'єднання Зробимо Україну чистою!)
  ІІ місце:      За життя у чистому довкіллі! (Всеукраїнський благодійний фонд "Крона")
  ІІІ місце :    ХОЛМ-ЕКОДОМ: «Зелений» дитячий дім сімейного типу (Тетяна Ернст)

  Окремим спеціальним дипломом «Відкриття року» було нагороджено сонячний парк «Перово» як Найбільший сонячний парк у світі на момент введення (Activ Solar)
  Категория: Мои статьи | Добавил: admin (31.03.2013)
  Просмотров: 839 | Рейтинг: 5.0/1
  Всего комментариев: 0
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]